Právě si prohlížíte Creality Ender 3 za 3000,- Kč z CZ skladu

Creality Ender 3 za 3000,- Kč z CZ skladu

Jestliže váháte, zda začít s 3D tiskem kvůli vysokým pořizovacím nákladům na 3D tiskárnu, možná se Vám bude líbit dnešní krátký článek. Jednou za čas se naskytne totiž kupón spojený s již zlevněným zbožím a vznikne tak cena, která je fantastická. Dnešním příkladem je tiskárna Creality Ender 3, která v českých eshopech stojí více než 4 000 Kč, v některých dokonce až 5 500,- Kč. 

Na eshopu banggood můžete nakoupit tuto tiskárnu s kuponem za 143 dolarů, což v přepočtu na koruny vychází 3 075 Kč. Výhodou je, že je tato tiskárna dostupná v CZ skladu, tudíž bude expedice velmi rychlá a nebudete muset platit CLO. Cena je tedy konečná. Pokud by někdo z Vás o takovou akci měl zájem, níže přikládám kupón, který je nutný zadat při objednávce.

Sleva 25%
Kupón

3D tiskárna od firmy Creality vhodná pro začátečníky za super cenu 3 000,- Kč

More Less
Vypršelo: 18-06-2022
LinkedIn

Samotná Creality Ender 3 je super tiskárna pro začátečníky. Tiskárna přichází v rozloženém stavu ale dokážete ji velice jednoduše sestavit pomocí návodů z Youtube. Tím, že si tiskárnu sestavíte sami se naučíte, jak samotná 3D tiskárna funguje. Pro začátečníky s pořizovací cenou 3 000,- Kč ji není co vytknout. A pokud by se náhodou něco pokazilo, dílů na tuto tiskárnu je nespočet a já doufám, že brzy budou k dostání i některé na našem 3Dtrzisti v sekci Inzeráty.

Napsat komentář